Informujemy, że debata pt. „Wsparcie na każdym etapie życia” organizowana przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Akademię WSB oraz Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza w ramach Programu Działań na Rzecz Osób z Niepełnosprawnościami w Dąbrowie Górniczej na lata 2022-2026 zbliża się tuż tuż… czyli 20.05.2026 r. o godzinie 11:30
Celem wydarzenia jest stworzenie przestrzeni do rozmowy na temat systemowego wsparcia osób na różnych etapach życia zawodowego i społecznego, ze szczególnym uwzględnieniem aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami, współpracy instytucji publicznych oraz dobrych praktyk w obszarze rynku pracy wierząc, że wspólna wymiana doświadczeń i perspektyw przyczyni się do wypracowania skutecznych rozwiązań wspierających aktywność zawodową i społeczną mieszkańców regionu.




